Noteku tīrīšana


Cik bieži jūs tīrat notekas ? Pārpildītas notekas ir galvenais pagraba ūdens problēmu un saplaisājušu pamatu cēlonis . Nepienācīga noteku uzturēšana var kļūt par dārgu Jūsu mājas remontu . Logu spožuma serviss piedāvā noteku regulāru tīrīšanu reizi gadā vai pusgadā . Jums nebūs jāuztraucas vai notekas ir atkal netīras , izvēloties plānveida noteku tīrīšanu mēs piešķirsim lojalitātes atlaides .

Noteku tīrīšanas pakalpojums ietver lapu un gružu tīrīšanu, kas var aizsprostot notekcaurules, un pēc tam visas noteku sistēmas izskalošanu. Noteku tīrīšanas pakalpojums var ietvert arī jūsu noteku stiprinājumu pārbaudi un remontu. Profesionāls noteku tīrīšanas serviss no īpašuma izvedīs arī visus iztīrītos gružus

Faktori kas ietekmē pakalpojuma cenu

  1. Ēkas augstums, viena stāva ēkas noteku tīrīšana būs vienkāršāka nekā vairāku stāvu ēkai , līdz ar to pakalpojums būs arī lētāks .
  2. Slīpums Lai gan lielākā daļa māju ir uzceltas ar salīdzinoši lēzeniem jumtiem, iespējams jūsu namam ir krietni slīpāks jumts, un tādēļ ir grūti piekļūt notekcaurulēm. Lai iztīrītu notekcaurules, var būt nepieciešams papildu laiks, pūles un risks, tāpēc jums var nākties maksāt vairāk. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad piekļuve notekcaurulēm ir apgrūtināta,- tuvu augoši koki, dobes u.c.


Cenas

 Ēkas tips Cena par 1 metra tekņu tīrīšanuCena par vertikālās notekas tīrīšanu 
 Vienstāva ēka līdz 2.20 eiro 5.00 eiro
 Divstāvu ēka līdz 2.90 eiro 15.00 eiro
 Trīsstāvu ēka līdz 3.20 eiro 20.00 eiro
 Četrstāvu ēka līdz 3.50 eiro 30.00 eiro
 Piecstāvu ēka līdz 3.90 eiro 45.00 eiro


Minimālā servisa maksa 75 eiro ieskaitot PVN 21%